Kodowanie kluczy

Kodowanie kluczy z immobiliserem do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówek i motocykli

Od 1995 roku w prawie wszystkich samochodach montowane są fabrycznie immobilizery. Jest to miniaturowy nadajnik mieszczący się w główce klucza. Wysyła on odpowiedni kod do komputera w samochodzie umożliwiając zapłon silnika. Nasza firma specjalizuje się w kodowaniu różnego rodzaju kluczy do pojazdów mechanicznych wyposażonych w zabezpieczenie antykradzieżowe tj. immobiliser. W większości przypadków kodowanie nowych kluczy odbywa się przy pomocy specjalistycznego sprzętu, podłączonego do pojazdu poprzez złącze diagnostyczne. W takim wypadku czas wykonania usługi nie przekracza jednej godziny. Jednakże wiele pojazdów posiada bardziej zaawansowane zabezpieczenia, do kodowania których potrzebne są narzędzia innego typu, a to z kolei przyczynia się do wydłużenia czasu wykonywania usługi.

Jeżeli klucz z immobilizerem został zagubiony, zniszczony lub skradziony możemy zaprogramować nowy oraz wymazać z pamięci stary aby niepowołana osoba nie mogła zapalić auta kluczem. Nasze usługi obejmują samochody osobowe, dostawcze, motocykle, ciężarówki a także sprzęt budowlany.

Docinamy i frezujemy każdy rodzaj grotów występujących w pojazdach, w tym także kluczyki do Forda i Jaguara. Co więcej, jesteśmy w stanie odtworzyć wzór mechaniczny klucza - nawet w sytuacji utraty ostatniego działającego kluczyka do auta bądź motocykla. Wykonanie tego typu usługi możliwe jest na podstawie zamka lub stacyjki. Następnie programujemy taki klucz w pojeździe klienta aby móc go normalnie użytkować.